giveaways

PlayStation 4 dhuroj

Ky promovim është mbi të gjitha pa pagesë PS4 Dhuroj dhe i cili është një ofertë e shkurtër. Siç e dini, se Playstation 4 lirë është më e avancuar gaming console në dispozicion në treg. Pa pagesë PS4 Console ka procesorë ultra-të shpejtë me efikasitet grafike përshpejtuar dhe kujtesën e pajisjes që pakrahasueshme.

Kjo Playstation 4 Console është një gaming console flamurtare e vitit e cila është prodhuar nga Sony. Ky është versioni i vetëm në momentin që ka një çip të ri të përpunimit e cila është mundësuar nga x86-64 AMD me 8 Bërthamat dhe brezit të ardhshëm grafikë Radeon motor. Unë jam i sigurt se ju do të fitojë një PS4 për veten tuaj dhe ju do të ndajnë atë me të tjerët, si dhe. Mos humbisni ndryshimin për të fituar një ps3 lirë tani.

Pa pagesë PS4 Giveaway Tani - Win një PS4 Console 2017

Pa pagesë PS4 Giveaway

Kërkuar ndonjëherë që të ketë PlayStation tuaj 4? lodhur e duke luajtur lojëra tuaj të preferuar në shtëpinë e mikut tuaj? Pra, nëse ne japim një ndryshim do të hidhen në atë? Kjo është ajo që kemi zbuluar këtë metodë për. Ju do të gëzojnë duke kaluar nëpër këtë metodë dhe të bëhet një herë; ju do të zgjidhen nëpërmjet një barazim për një PS4 lirë 2017.

Pra, si PS4 ka lëshuar dhe të gjithë është i etur për të marrë në duart mbi Lirë PS4 Console. PS4 ka performancë aq shumë më mirë se një të vjetër (PS3). Ne e dimë se jo shumë prej jush mund të përballojë këtë tastierë, kështu që ne kemi krijuar në këtë mënyrë për ju për të fituar një PS4 tastierë lirë. Pra, ne i dedikuar këtë post në faqen tonë të internetit për të siguruar atë që ju jeni duke kërkuar për. Kështu që nuk mund të merrni më të lehtë se sa kjo që ju thjesht shkoni nëpër një sondazh dhe të fitojë PS4 menjëherë.

Si të Merrni një PS4 Lirë

Pra, ju u pyesin se si është e mundur për të marrë një PS4 lirë. Pra, një herë ju shkoni nëpër këtë faqe, ju do të shihni e gjithë procedura është e hapur për ju. Ju vetëm duhet të ndiqni disa hapa të thjeshtë për të marrë PS4 console lirë. Provat i plotë është në dispozicion në butonin më poshtë e cila do të ju tregojnë se si për të marrë këtë PlayStation konsol.

Si për të marrë një PS4 lirë

Kjo PS4 është e optimizuar plotësisht dhe redesigned të jetë shumë më mirë se PS3. Ju do të gjeni përvojë në mënyrë shumë më të mirë të përdoruesit duke luajtur lojëra tuaj të preferuar në PS4.

Një Përmbledhje e Lirë PS4 Giveaway

PS4 lirë ka 8GB e të GDDR5 RAM, 500GB hard drive (upgradeable) dhe ajo ka një super të shpejtë 6X Blue-ray. Kjo makinë PS4 është shumë më shpejt se makinë e cila ishte brenda PS3.

Ju mund të dëshironi: iPhone i lirë 6

Në kutinë PS4 e PlayStation lirë 4, ju do të merrni DualShock 4 kontrollues wireless, një kabëll HDMI Sony, kabllo të energjisë, një kufje Wired mono dhe një kabëll USB akuzuar. Problemet e lidhjes janë zgjidhur dhe janë shumë më të përmirësuar gjatë PS3. Ju mund të luajnë 100s e fundit lojra me cilësi të lartë në PS4 tuaj.

PlayStation 4 console u lirua më 15 nëntor 2013 në North Ameria. Si PlayStation ishte nisur, ajo mori një përgjigje shumë të fortë nga njerëzit në mbarë botën. Sony mori mbi një milion preorders para se të lironte Play Station 4. Siç u nis në Mbretërinë e Bashkuar më vonë dhe ajo mori 250,000 urdhra brenda 48 orë.

Se sa lehtë mund të fitojë një PS4 Lirë

Në fund të çdo jave, ne kemi zgjedhur një fitues nga pjesëmarrës nga e gjithë bota. Ju vetëm duhet të jetë pjesë e këtij dhuroj PS4 lirë. Ju mund të bashkohet me këtë dhuroj vetëm duke shkuar nëpër hapat në faqen tjetër.

Jo vetëm që të fitojë një PS4 lirë, por ne gjithashtu kemi shumë giveaways produkte të tjera të cilat ne u shumë shpejt do të nisë. Gjithkush mund të jetë pjesë e këtyre giveaways të mëdha të cilat do të ju ndihmojë të gjithë kohës. Ju tani mund të luajnë lojëra tuaj më të mirë në PlayStation tuaj të lirë 4.