giveaways

iPhone 6S Giveaway

Kush nuk doni të merrni një iPhone të lirë 6? Pra, ne jemi duke shkuar për të përmbushur dëshirën tuaj. Ne jemi larg duke i dhënë më të fundit dhe më të madh Apple iPhone në dispozicion deri tani. Ky telefon zgjuar u lançua në shtator 2014 dhe madje edhe njerëzit sot janë shumë të interesuar në blerjen e tij. Kjo iPhone i fundit është mundësuar nga fundit

Read More...

giveaways

Macbook Pro Dhuroj

Pra, ne jemi të ngazëllyer për të njoftuar se ne kemi sjellë një të lirë Macbook Pro dhuroj. Air Publikimi me karakteristika të reja dhe emocionuese që janë të nevojshme për një Subnotebook: The 13.3 inç ekran, më pak se pesha 1.5 kilogram dhe një CPU shpejtësi deri në 1.8 GHz është e pashembullt ashtu si mërzi ekstreme. Laptop dikur thinnest

Read More...

giveaways

iPad Pro Giveaway

Pa pagesë iPad Pro është në dispozicion tani në listën e testimit të produktit. iPad Pro është niveli i ardhshëm i Apple iPads. Gjeneratën e ardhshme ka nevojë për versionet përmirësuara dhe më të mirë informatikë personale. Informatikë për botën moderne. Kjo mund të bëhet nga upgradations ose përmirësim në ide të reja apo të mendimeve. iPad është

Read More...

giveaways

Xbox One Giveaway

Ju nuk e dini se një Xbox lirë është duke pritur për ju. Ju vetëm duhet të kalojnë nëpër një proces të verifikimit për të zgjedhur për këtë dhuroj. Konsol tretë në Xbox 360 familje, Xbox One është krijuar nga Microsoft. Kjo shtëpi lojë video console është brezi 8 e video lojrave konsol.

Read More...

giveaways

iPhone 7 dhuroj

Pra, pritja është e gjatë dhe iPhone të lirë 7 dhuroj është gjallë tani. Ne po ju sjellë smartphone më të mirë në industrinë për testim të lirë. Si ju të gjithë e dimë se iPhone është i njohur në mbarë botën. Për të gjitha celularët e saj dhe, si dhe pajisje të tjera. Nisur kohët e fundit iPhone 7 Eshte nje

Read More...

giveaways

PlayStation 4 dhuroj

Ky promovim është e gjitha rreth falas PS4 Giveaway dhe e cila është një ofertë e shkurtër. Siç e dini, se Playstation 4 pa pagesë është konsol lojrave më të përparuara në dispozicion në treg. Pa pagesë PS4 Console ka procesorë ultra-të shpejtë me efikasitet grafike përshpejtuar dhe kujtesën e pajisjes që pakrahasueshme. Kjo Playstation 4 Console është një gaming console flamurtare e

Read More...